Lucyna Burzyńska

LUCYNA BURZYŃSKA

Na Forum zawodoznawczym reprezenuje Centum Handlowe "ASTRA" Sp. z o.o.

Ekonomista - absolwentka  wrocławskiej  ekonomii (WSE wydział GN), dziś z 40-letnim stażem, udoskonalanym wszelkimi szkoleniami i kursami branżowymi w zależności od zmian i potrzeb, pracując w sferze produkcji, usług i handlu.

Od 25-lat związana  z handlem, z wielobranżowym domem handlowym ASTRA, którego przekształcenia form własności osobiście doświadczała mając w tym bardzo istotny udział.

Zawodowo na stanowisku kierowniczym  zajmowała się zaopatrzeniem, komputeryzacją obrotu towarowego i rozliczaniem obrotu, stąd posiada doskonałe rozeznanie w  obowiązujących przepisach prawa gospodarczego i  podatkowego.

Te doświadczenia w powiązaniu z teorią  przekazuje  studentom prowadząc od 2002 r. wykłady z marketingu w handlu  na I-wszym stopniu studiów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.