Dzień Przedsiębiorczości 20 kwietnia 2016

jak wziąć udział ?

1. Wybierz stanowisko, na które chcesz się udać w Dniu Przedsiębiorczości
  2. Poszukaj osobę, która pracuje na tym stanowisku i przyjmie Cię na kilka godzin
    20 kwietnia br. i będzie Twoim konsultantem.
  3. Pobierz „Kartę zgłoszenia konsultanta” u p. A. Kozak, p. A. Grzybowskiej, p. T. Chłopek lub doradcy zawodowego w SzOK  Teresy Podgórskiej  gab. 12,
     .
    Musi ją wypełnić Twój konsultant i jego szef – jest to informacja, że wyrazili zgodę na przyjęcie Cię oraz zawiera ona dane, które należy przesłać do FMP, jako zgłoszenie udziału.
  1. Wypełnioną Kartę i oddaj ww. nauczycielom lub p. T. Podgórskiej

Uwaga!

Bardzo ważne jest abyś dostarczył KARTĘ ZGŁOSZENIA KONSULTANTA najpóźniej do  18 kwietnia 2016 r.   żeby zgłosić udział w FMP i na czas otrzymać KARTĘ UCZNIA – ŚWIADECTWO UCZESTNICTWA

5. Na spotkaniu 19 marca  otrzymasz Kartę ucznia  (jeżeli wystarczająco wcześnie oddałeś Kartę zgłoszenia).

20 kwietnia 2016 r.  udajesz się na stanowisko  do Twojego Konsultanta, nie przychodzisz już do szkoły

6. W trakcie Dnia Przedsiębiorczość wypełnisz Kartę ucznia i poproś Konsultanta o podpisanie jej – będzie to potwierdzenie odbycia praktyki.

Na podstawie tej Karty  wychowawca uzna Twoją obecność na zajęciach – to będzie tak, jak byś był na „delegacji” jak również otrzymasz dodatkowe punkty za aktywność liczone do oceny z zachowania.

7. Pamiętaj również o konkursie ogłoszonym prze FMP na Fotoreportaż .

My również zachęcamy, do podzielenia się spostrzeżeniami i wrażeniami z Dnia Przedsiębiorczości i prosimy o dostarczenie krótkiej notatki. Najlepsze zostaną opublikowane na naszej szkolnej stronie internetowej.

Autor: Teresa Podgórska