Dołącz do nas!

Wyruszamy w kolejny rok przygody z wychowaniem fizycznym i sportem, do której zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych!

Oprócz zajęć wychowania fizycznego prowadzimy, na razie w bardzo ograniczonym ale zawsze, zakresie zajęcia pozalekcyjne popularnie nazywane SKS, rywalizujemy z innymi szkołami, prowadzimy ranking na najbardziej usportowionych i wspieramy Was w spełnianiu sportowych marzeń.

Jedną z najważniejszych aktywności jest sport szkolny. Prowadzimy zajęcia pozalekcyjne w wybranych dyscyplinach sportowych i uczestniczymy w rywalizacji międzyszkolnej organizowanej przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy, Dolnośląski Szkolny Związek Sportowy oraz Akademicki Związek Sportowy.

Na spotkaniu organizacyjnym pracowników Katedry Wychowania Fizycznego dokonaliśmy wstępnego wyboru prowadzących i opiekunów poszczególnych reprezentacji, z którym możecie się zapoznać w dalszej części tekstu.

Otrzymaliśmy także ofertę uczestnictwa w szkoleniach na Młodzieżowych Organizatorów Sportu (MOS) i Młodzieżowych Sędziów Sportowych (MSS). Chętnych prosimy o zgłoszenie.

W tym roku przystąpimy kolejny raz do rozgrywek Wrocławskiej Ligi Koszykówki.

Zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności w trakcie zajęć treningowych, uczestnictwem w rywalizacji międzyszkolnej, organizowaniem sportu szkolnego i sędziowaniem rywalizacji zapraszamy do współpracy!

Dołącz do nas!

Swój udział możecie zadeklarować nauczycielowi wychowania fizycznego lub zgłosić się do Katedry Wychowania Fizycznego (w budynku B, wejście z parteru, po lewej stronie korytarza).

By uczestniczyć w zajęciach i rozgrywkach należy dostarczyć pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego lub udzielić jej samodzielnie (uczniowie 18 + lat) na druku, który jest dostępny w Katedrze lub do pobrania pod tym postem.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Reprezentacje i ich prowadzący/opiekunowie w roku szkolnym 2023/24

Indywidualne i sztafetowe biegi przełajowe – opiekunowie prof. prof. Aleksandra Mydlikowska, Jan Solarek

Kręgle – opiekun prof. Jan Solarek (drużyna mieszana)