Występy reprezentacji ZSE-A w tygodniu 29V-2VI 2023

W ubiegłym tygodniu nasi koszykarze zagrali mecz towarzyski z reprezentacją IX Liceum udanie się rewanżując za porażkę w turnieju Licealiady. A w nadchodzącym tygodniu planowany jest występ reprezentacji ZSE-A w piłce siatkowej plażowej, tak dziewcząt jak i chłopców.

We wtorek, 30 maja, na boiskach plażowych  przy Szkole Podstawowej nr 97 przy ul. Prostej odbędzie się turniej Licealiady – Mistrzostw Wrocławia w piłce siatkowej plażowej chłopców a dzień później na tym samym obiekcie zagrają dziewczęta. Początek turniejów o godzinie 9.

Reprezentacja ZSE-A w piłce siatkowej plażowej

Justyna Cembala (III c)

Wiktoria Rutkowska (IV c)

Jakub Szachniewicz (II b)

Mark Shapovalov (II c)

Opiekunem reprezentacji jest prof. Jan Solarek

Obu reprezentacjom życzymy powodzenia i uzyskania dobrego wyniku w czystej, sportowej walce.

Uczniowie chętni do treningów i reprezentowania ZSE-A są proszeni o kontakt z nauczycielami wychowania fizycznego. Zajęcia popołudniowe w ZSE-A  odbywają się codziennie a szczegółowy terminarz dostępny jest na tablicy informacyjnej w korytarzu budynku „A” i na stronie www Szkoły w zakładce „Zajęcia pozalekcyjne” (SKS i zajęcia kompensacyjno-korekcyjne).

Dołącz do nas!