Występy reprezentacji ZSE-A w tygodniu 24-27 kwietnia 2023

W nadchodzącym tygodniu planowany jest występ reprezentacji ZSE-A w kręgle oraz zespołu mieszanego w piłce siatkowej.

W poniedziałek, około godziny 16 w sali sportowej IX Liceum Ogólnokształcącego przy ul. P. Skargi odbędzie się mecz siatkarskich mikstów (trójka dziewcząt i trójka chłopców) z udziałem naszej reprezentacji i uczniów szkoły-gospodarza. Reprezentację prowadzi prof. Jan Solarek.

Natomiast w środę odbędą się Mistrzostwa Wrocławia Szkół Ponadpodstawowych – Licealiada w kręgle. Turniej rozpocznie się około godziny 9.30 w SkyBowling przy ul. Powstańców Śląskich. Mistrz Wrocławia Szkół Ponadpodstawowych w kręgle będzie znany już godzinę później.

Reprezentacja ZSE-A w kręgle

Anna Cendrowska

Emilia Zieleniecka

Agata Ryń (rezerwowa)

Jakub Szachniewicz

Alex Okrasa

Igor Kaczmarek (rezerwowy).

Wszyscy klasa II b.

Opiekunem reprezentacji jest prof. Jan Solarek

Obu reprezentacjom życzymy powodzenia i uzyskania dobrego wyniku
w czystej, sportowej walce.

Uczniowie chętni do treningów i reprezentowania ZSE-A są proszeni o kontakt z nauczycielami wychowania fizycznego. Zajęcia popołudniowe w ZSE-A odbywają się codziennie a szczegółowy terminarz dostępny jest na tablicy informacyjnej w korytarzu budynku „A” i na stronie www Szkoły
w zakładce „Zajęcia pozalekcyjne” (SKS).

Dołącz do nas!