Zakupy sprzętu na potrzeby realizacji aktywności fizycznej cz. III

W minioną środę na szkolne podwórze wjechał kolorowy bus z bardzo interesującą nas zawartością.

Na tak zwanej „pace” znajdowały się dwie maszyny do ćwiczeń siłowych. Ważące po ćwierć tony urządzenia nasi dzielni konserwatorzy przy pomocy pracownika przedsiębiorstwa od którego je zakupiliśmy, wnieśli i ustawili w szkolnej siłowni. Maszyny znanego producenta sprzętu do ćwiczeń pozwolą na rozwój możliwości siłowych mięśni kończyn dolnych uczniów ZSE-A. Dzięki ćwiczeniom na nich, pokonanie odległości między budynkiem B i A zajmie zdecydowanie mniej czasu niż dotychczas:)

Na liście zakupowej jest jeszcze sporo pozycji obejmujących między innymi nowe piłki, taśmy TRX do siłowni, obręcze hula-hop, kije do unihokeja, drabinkę koordynacyjną i sprzęt wspierający nauczycieli Katedry wychowania fizycznego w realizacji lekcji przedmiotu.