Zakupy sprzętu na potrzeby realizacji aktywności fizycznej cz. I

Nikomu w ZSE-A prawdopodobnie nie trzeba tłumaczyć, że rozwój potrzebuje nakładów. Ubiegłoroczne osiągnięcia w obszarze sportu szkolnego, zalecenia dotyczące powrotu do normalnej aktywności fizycznej dzieci i młodzieży po kwarantannach a także motywacja nauczycieli wychowania fizycznego do podnoszenia jakości kształcenia w zakresie przedmiotu, przyniosły efekt w postaci pakietu zakupów sprzętu służącego realizacji aktywności fizycznej.

Nie byłoby to możliwe bez przychylności dla naszych starań Dyrektor ZSE-A p. Grażyny Skrętkowicz oraz zaangażowania p. Teresy Haligowskiej, Kierownik administracyjnej.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego przeprowadził inwentaryzację sprzętu oraz określił priorytetowe potrzeby przygotowując ich zestawienie wraz z rozpoznaniem rynku.

Jako pierwsze dotarły do nas zakupy prostego sprzętu do siłowni: stojaków pod sztangę, ławki i modlitewnika. Do samodzielnego montażu:) Mamy nadzieję, że dobrze i długo będą nam służyć.