Nowy nauczyciel w Katedrze Wychowania Fizycznego

Równolegle z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/23 dołączył do zespołu Katedry Wychowania Fizycznego prof. Marek Jagusz.

Marek Jagusz jest doświadczonym, wysokiej klasy specjalistą w zakresie kultury fizycznej. Nauczyciel akademicki, doktor nauk o kulturze fizycznej, wychowawca wielu roczników nauczycieli wychowania fizycznego, absolwentów wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, autor wielu publikacji naukowych. W zasobach biblioteki szkolnej posiadamy monografię autorstwa Marka Jagusza traktującą o samokontroli i samoocenie ucznia w zakresie wychowania fizycznego.

Swoje dociekania naukowe Marek Jagusz zawsze łączył z praktyką. Nie jest mu obca praca zarówno
z przedszkolakami jak i studentami, o uczniach szkół różnych poziomów nie wspominając. Z jego wiedzy i umiejętności korzystają sportowcy wysokiego wyczynu a dziś możemy także i my. Do czego mocno zachęcamy uczniów ZSE-A!

Pisząc po sportowemu: wygląda to na transferowy hit tego lata!

Dobrego roku szkolnego życzymy i cieszymy się na wspólną pracę!