Licealiada - Mistrzostwa Wrocławia Szkół Ponadpodstawowych - piłka siatkowa

Tegoroczna rywalizacja międzyszkolna przynosi wiele niespodziewanych rezultatów. Spowodowane jest to kwarantannami, nauką zdalną, długoterminowym zawieszeniem rozgrywek sportowych na poziomie międzyszkolnym. Dlatego ostateczne rezultaty rywalizacji często stanowią wielką niewiadomą. Tym bardziej jesteśmy ciekawi jak w rywalizacji w strefie Centrum Licealiady poradzą sobie nasze reprezentacje w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Jesteśmy gospodarzem turnieju eliminacyjnego grupy C strefy Centrum w piłce siatkowej dziewcząt. Przeciwnikami będą zespoły liceów ogólnokształcących V i VIII. Mecze rozpoczną się  w samo  południe 2 marca (środa) w naszej dużej sali. Niestety, jest bardzo prawdopodobnym, że w zamkniętej formule (w obiekcie mogą przebywać tylko drużyny, opiekunowie, sędziowie).

Chłopcy trafili do grupy B eliminacji i będą rywalizować z reprezentacjami Zespołu Szkół Logistycznych i Liceum ogólnokształcącym Służb Mundurowych. Turniej także planowany jest na nadchodzącą środę z początkiem gier o godzinie 8.45 ran, ale może się to jeszcze zmienić. Gospodarzem jest ZS Logistycznych przy ulicy Dawida we Wrocławiu.