Licealiada - Mistrzostwa Wrocławia Szkół Ponadpodstawowych - piłka koszykowa dziewcząt

18 lutego w obiekcie WKK przy ulicy Czajczej we Wrocławiu, rozegrano turniej o Mistrzostwo Wrocławia Szkół Ponadpodstawowych – Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiło 12 reprezentacji. W eliminacjach trafiliśmy do grupy A z reprezentacjami dwóch liceów ogólnokształcących: siódmego i dziesiątego.

Kluczowym był mecz z Dziesiątką, który, po zaciętej walce, nasze koszykarki nieznacznie przegrały, zajmując ostatnie miejsce w grupie. Jednakże uzyskany dobry wynik punktowy w meczach eliminacyjnych, pozwolił reprezentacji naszej Szkoły zająć dziesiąte miejsce w klasyfikacji końcowej Mistrzostw Wrocławia – Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt.

Teraz przed naszymi reprezentantkami czas przygotowań do rozgrywek w koszykówce 3 x 3. Liczymy na kolejny niezły występ.

Reprezentacja Szkoły w piłce koszykowej dziewcząt

1. Marta Koza I C p

2. Kryshtanovska Mariia I D p