Licealiada - Mistrzostwa Wrocławia Szkół Ponadpodstawowych - piłka nożna halowa

15 lutego w hali Uniwersytetu Wrocławskiego przy ulicy Przesmyckiego rozegrane zostały Mistrzostwa Wrocławia w piłce nożnej halowej dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych – Licealiada.

ZSEiA reprezentowali chłopcy. W turniejach eliminacyjnych wystąpiło 19 reprezentacji szkół ponadpodstawowych podzielonych na 5 grup eliminacyjnych.

Reprezentacja Szkoły w piłce nożnej halowej chłopców

1. Łukasz Bolek I B p

2. Maksymilian Grec III B g

3. Kamil Kaczmarczyk III B g

4. Grzegorz Steckiewicz IV D t

5. Patryk Szafrański III D g

6. Franciszek Zadworny II A p

Zespół prowadzi prof. Aleksandra Mydlikowska

Reprezentacja naszej szkoły zagrała w grupie B mając za przeciwników reprezentacje ZSEiO, ZSB i MWSLiT. Po zremisowaniu jednego meczu i przegraniu dwóch kolejnych, zostaliśmy sklasyfikowani na ostatnim miejscu w grupie nie uzyskując awansu do dalszych gier.

W klasyfikacji końcowej reprezentacja naszej Szkoły zajęła przedostatnie, osiemnaste miejsce. Trudno uznać ten występ za udany czy satysfakcjonujący, ale mamy nadzieję, że drużyna stanowiąca mieszankę młodości z doświadczeniem na pewno będzie grała lepiej z każdym kolejnym rokiem.