Futuclub

Futuclub to przyjazne miejsce na terenie szkoły służące do odkrywania talentów, zainteresowań i predyspozycji w przyjemny i kreatywny sposób. Ma siedzibę w szkolnym bufecie, który z tej okazji otrzymał nowy wystój i nowe meble.

Powstało po to, by budować społeczność młodzieży świadomej, zaangażowanej lokalnie i biorącej odpowiedzialność za siebie, szkołę i miasto.
Twórcami Futuclubu są Mateusz Jarosiewicz i Anita Siemińska- z portalu www.doradcyprzyszłosci.pl oraz Jędrzej Rayski - uczeń klasy 4dT Technikum Nr 13.

Aktywności na terenie klubu będą inspiracją do myślenia o swoich wyborach edukacyjnych i zawodowych oraz do tworzenia wizji przyszłości szkoły i miasta.
W klubie regularnie będą odbywać się warsztaty i spotkania z gośćmi, które stworzą możliwość do rozwijania swoich umiejętności i pogłębienia wiedzy na wybrane tematy.

W klubie z pewnością nie zabraknie okazji, by wykazać się twórczością, pomysłowością, mieć wpływ na wybór zapraszanych gości. Każdy uczestnik będzie miał możliwość stworzyć atrakcyjną indywidualną "wizytówkę przyszłości".

Członków klubu obowiązują wspólne wartości:
1. Otwartość na nowych członków i wychodzenie z inicjatywą,
2. Dzielenie się z innymi wiedzą, umiejętnościami i znajomościami,
3. Pomaganie innym w osiągnięciu ich celów.