Rozpoczęcie roku szkolnego

W poniedziałek ..... 3 września 2018 spotkaliśmy się na nowym boisku szkolnym aby uroczyście rozpocząc nowy rok szkolny

Uroczystość wspaniale popowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego  Mateusz Cisek i Magdalena Walkowiak.

Po powitaniu zgromadzonych, przypomnieniu ważnych dat związanych z historią naszego kraju, życzeniach złożonym koleżankom i kolegom - szczególnie z klas pierwszych i maturalnych, oddali głos Pani Dyrektor Grażynie Skrętkowicz.

Pani Dyrektor również serdecznie wszystkich powitała po wakacjach, przedstawiła wychowawców klas pierwszych oraz pozostałych nauczycieli i pracowników szkoły, zwróciła uwagę na zasady panujące w naszej szkole i zaprosiła do złożenia ślubowania przedstawicieli klas pierwszych - uczniów, którzy mieli  najwyższe wyniki rekrutacyjne. Tekst ślubowania odczytała Pani Dyrektor Anna Grzybowska.

Odwiedziła nas tego dnia absolwentka naszej szkoły Pani Wanda Bilnik-Niezłomna, która skończyła szkołę w latach 50 XX w. i podzieliła się swoimi wsponieniami z okresu nauki w szkole na Worcella.

Po zakończonej uroczystości uczniowie udali się na pierwsze spotkanie z swoimi wychowawcami.