Dar Serca

Tradycją w naszej szkole jest przygotowywanie paczek świątecznych dla uczniów, którzy są w trudnej sytuacji materialnej.

Do akcji DAR SERCA włączyli się wszyscy uczniowie, również pracownicy szkoły i rodzice.
Jak co roku zorganizowano kiermasz na którym sprzedawano ciasta, dekoracje świąteczne, kartki świąteczne, bombki, a młodzież dodatkowo przygotowała paczki świąteczne i przyniosła wiele artykułów spożywczych. Wspólnie z panią pedagog ustalono co należy kupić i przygotowano paczki ze słodyczami i różnymi artykułami spożywczymi, które mogą przydać się do przygotowania świąt.

Uczniowie klasy 1 cT zorganizowali seanse filmowe. Dzięki tej hojności zebranych zostało dużo artykułów spożywczych oraz kwota ponad 1 600 zł.