Dzień Przedsiębiorczości 25 marca 2015

jak wziąć udział ?

1. Wybierz stanowisko, na które chcesz się udać w Dniu Przedsiębiorczości
  2. Poszukaj osobę, która pracuje na tym stanowisku i przyjmie Cię na kilka godzin
    25 marca br. i będzie Twoim konsultantem.
  3. Pobierz „Kartę zgłoszenia konsultanta” u p. A. Kozak, p. A. Grzybowskiej, p. T. Chłopek lub doradcy zawodowego w SzOK  Teresy Podgórskiej  gab. 12,
     .
    Musi ją wypełnić Twój konsultant i jego szef – jest to informacja, że wyrazili zgodę na przyjęcie Cię oraz zawiera ona dane, które należy przesłać do FMP, jako zgłoszenie udziału.
  1. Wypełnioną Kartę i oddaj ww. nauczycielom lub p. T. Podgórskiej

Uwaga!

Bardzo ważne jest abyś dostarczył KARTĘ ZGŁOSZENIA KONSULTANTA najpóźniej do
 23 marca  2015
 żeby zgłosić udział w FMP i na czas otrzymać KARTĘ UCZNIA – ŚWIADECTWO UCZESTNICTWA

1. Na spotkaniu 24.03.2015  otrzymasz Kartę ucznia  (jeżeli wystarczająco wcześnie oddałeś Kartę zgłoszenia).

25 marca udajesz się na stanowisko do Twojego Konsultanta,
nie przychodzisz już do szkoły

1. W trakcie Dnia Przedsiębiorczość wypełnisz Kartę ucznia i poproś Konsultanta
    o podpisanie jej – będzie to potwierdzenie odbycia praktyki.

Na podstawie tej Karty  wychowawca uzna Twoją obecność na zajęciach – to będzie tak, jak byś był na „delegacji” jak również otrzymasz dodatkowe punkty za aktywność liczone do oceny z zachowania.

1. Pamiętaj również o konkursie ogłoszonym prze FMP na Fotoreportaż .
    My również zachęcamy, do podzielenia się spostrzeżeniami i wrażeniami z Dnia Przedsiębiorczości i prosimy o dostarczenie krótkiej notatki. Najlepsze zostaną opublikowane na naszej szkolnej stronie internetowej.

Konkursy na fotoreportaż

Każdy uczestnik "Dnia przedsiębiorczości" może wziąć udział w konkursie na fotoreportaż.

Uczniowie, którzy będę chcieli wziąć udział w konkursie składają swoje prace u nauczyciela przedsiębiorczości lub w SzOK u p. Teresy Podgórskie. Spośród złożonych prac jury wybierze 3 najlepsze prace i zostaną one wysłane do FMP.

Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszy Fotoreportaż
z Dnia Przedsiębiorczości

1. Konkurs organizowany jest dla uczniów uczestniczących w Dniu Przedsiębiorczości.
  2. Fotoreportaż powinien być artystyczną dokumentacją Dnia Przedsiębiorczości.
  3. Fotoreportaż powinien być wykonany w formie prezentacji ppt.
  4. Praca powinna zawierać 5-10 zdjęć ilustrujących Dzień Przedsiębiorczości, opatrzonych krótkim podpisem.
  5. Z jednej szkoły mogą być przesłane maksymalnie 3 fotoreportaże.
  6. Praca musi być autorstwa tylko jednego ucznia.
  7. Zwycięzcę Konkursu wybierze Komitet Honorowy Dnia Przedsiębiorczości.
  8. Komitet przyzna Nagrodę za Najlepszy Fotoreportaż z Dnia Przedsiębiorczości oraz może przyznać wyróżnienia.
  9. Najlepszy fotoreportaż oraz wyróżnione prace będą zamieszczone na stronie internetowej Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
  10. Laureaci Konkursu będą zaproszeni na uroczystą Galę Przedsiębiorczości.
  11. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają dyplomy potwierdzające udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszy Fotoreportaż z Dnia Przedsiębiorczości.
  12. Prace należy przesłać do 30 kwietnia 2015 roku pocztą elektroniczną na adres andrzej.pierchala@junior.org.pl.