Worcellastock

15 kwietnia 2014 w naszej szkole odbyła się kolejna edycja festiwalu piosenki wykonywanej w języku obcym.

Worcellastock 2014

W imprezie wzięło udział 8 klas:

1aT, 1bT, 1cT, 1dT,2cT, 2eT, 3cT, 4cT;

• wystąpili zarówno soliści — Sandra Biskup, Karolina Stercula, Jakub Borsuk, Patryk Piekarski,
  • jak i duety — Agnieszka Żołnacz/Agata Gorzkowska, Wiktoria Molenda/Karolina Piegowska, Wiktoria Molenda/Adrian Baranowski,
  • a także całe grupy — grupa z klasy 2 cT i 3 cT.

W tym roku większość piosenek to przeboje w języku angielskim, głównie z gatunku muzyki pop, rap, ale usłyszeliśmy również hiszpańską piosenkę Vayamos companieros (3 cT).

W konkursie oceniane były umiejętności językowe, wrażenia wokalne oraz sposób prezentacji scenicznej teledysk.

Po burzliwej dyskusji jury w składzie: p. Anna Grzybowska, nauczyciele językowcy oraz przedstawiciel uczniów wyłoniło zwycięzcę — grupę z klasy 3 cT, która przygotowała również własny podkład muzyczny na żywo, z perkusją oraz gitarami.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki, a zwycięzcy dyplomy.

Organizatorki imprezy:

Wioletta Waldowska,