Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

Informacja o wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego
na rok szkolny 2012/2013

We wrześniu rozpoczęły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Opiekunki p. M. Drygała i p. T.  Podgórska wraz z zeszłoroczną radą ogłosiły nabór do nowego Samorządu Uczniowskiego.

Zgłosiło się 6 chętnych do pracy w roku szkolnym 2012/2013.  Po  rozpatrzeniu kandydatur dwie z nich zostały odrzucone, gdyż  nie spełniały wymogów formalnych zawartych w regulaminie wyborów do Samorządu Uczniowskiego w ZSE-A.

Formalne wybory nie odbyły się, zgłosiło się 4 kandydatów na 4 miejsca w Radzie Samorządu Uczniowskiego.

Sprawowane funkcje były ustalane pomiędzy kandydatami.

Przewodniczącym został Marcin Latosiński z klasy II bT, jego zastępcami zostały Weronika Wieczorek oraz Hania Gierczak z klasy II ae, natomiast sekretarzem została Weronika Ryniewicz również z klasy II ae.