UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLONEGO 2016/2017

1 września 2016 r. na boisku szkolonym odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2016/2017.

Uroczystość prowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Karolina Mazur oraz Wojciech Sękalski.

Po powitaniu zgromadzonych, przypomnieniu ważnych dat związanych z historią naszego kraju, życzeniach złożonym koleżankom i kolegom - szczególnie z klas pierwszych i maturalnych uczniowie oddali głos Pani Dyrektor Grażynie Skrętkowicz. Pani Dyrektor również serdecznie wszystkich powitała po wakacjach, przedstawiła wychowawców klas pierwszych oraz pozostałych nauczycieli i pracowników szkoły, zwróciła uwagę na zasady panujące w naszej szkole i zaprosiła do złożenia ślubowania przedstawicieli klas pierwszych - uczniów, którzy mieli  najwyższe wyniki rekrutacyjne. Tekst ślubowania odczytała Pani Dyrektor Anna Grzybowska.

Na zakończenie Jędrzej Rayski - ucz. kl. 4 d, oraz Pan Mateusz Jarosiewicz przedstawili ideę Futuclubu, który będzie funkcjonował w naszej szkole w bufecie szkolnym i zaprosili wszystkich do udziału w spotkaniach z ciekawymi ludźmi oraz wydarzeniach, które będą miały miejsce przez najbliższe kilka miesięcy.

Następnie wszyscy uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.

Autor: Teresa Podgórska