Mistrzostwa ZSE-A w kręgle - zapowiedź i zapisy

W nadchodzącym tygodniu (między 9 a 12 kwietnia) planujemy rozegranie Mistrzostw ZSE-A w kręgle. Zawody się odbędą na torach SkyBowling w Sky Tower. Mistrzostwa będą równocześnie eliminacjami do reprezentacji naszej szkoły na turniej Licealiady – Mistrzostw Wrocławia Szkół Ponadpodstawowych, które się odbędą 17 kwietnia na tym samym obiekcie.

Do jutra, piątek 5 kwietnia, zbieram zapisy. Proszę, by uczniowie długoterminowo zwolnieni z wychowania fizycznego nie przysyłali zgłoszeń.

W tytule zgłoszenia wysyłanego przez e-dziennik należy wpisać „Mistrzostwa ZSE-A w kręgle”. Inaczej zatytułowane wiadomości w tej sprawie nie będą odczytywane.

W mistrzostwach może wziąć udział 10 dziewcząt i 10 chłopców. Jednym z decydujących o kwalifikacji czynników jest kolejność zgłoszenia. Do uczniów zakwalifikowanych odezwę się osobną wiadomością najpóźniej w poniedziałek 8 kwietnia.

Pozdrawiam i czekam na Wasze zgłoszenia

Jan Solarek