Licealiada - Mistrzostwa Wrocławia Szkół Ponadpodstawowych - ranking bieżący

Wyniki rywalizacji międzyszkolnej

Otrzymaliśmy informację ze Szkolnego Związku Sportowego podsumowującą rywalizację międzyszkolną w dotychczas rozegranych dyscyplinach (biegi przełajowe indywidualne i sztafetowe, piłka koszykowa, siatkowa, nożna, futsal i szachy).

Po rozegraniu tych dyscyplin zajmujemy w rankingu 11 miejsce na prawie 50 notowanych szkół. Nad nami w klasyfikacji są wyłącznie szkoły ogólnokształcące (ZS nr 8 to XVI LO z jedną klasą technikum w roczniku). Zdobyliśmy 747 punktów, liderujące III LO ma ich 980. Ranking nie zawiera punktów za już rozegrany tenis stołowy (bardzo wysokie miejsca obu reprezentacji w rozgrywkach strefy Centrum). W trakcie są rozgrywki w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców a czekają nas jeszcze w koszykówce 3x3, kręglach, piłce siatkowej plażowej, pływaniu. Tak wysokie miejsce w rankingu trudno będzie obronić, ale w sporcie wszystko jest możliwe:)

Zachęcamy do udziału w zajęciach pozalekcyjnych, zgłaszania się do reprezentowania ZSE-A w dyscyplinach, w których zajęć dodatkowych nie prowadzimy. Im będzie nas więcej, tym mamy większe szanse na osiągnięcie sportowego sukcesu.

Dołącz do nas!