Promocja zawodu policjanta

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ JEDNYM Z NAS

W związku z promocją zawodu policjanta oraz akcją informacyjną o naborze do służby w Policji Komisariat Policji Wrocław Rakowiec informuje, że Wydział Doboru
i Szkolenia KWP we Wrocławiu prowadzi nabór do służby w Policji.

Terminy przyjęć do służby w Policji w 2020 roku (na terenie woj. dolnośląskiego):

5 listopada 2020r.

30 grudnia 2020r.

Formularze kwestionariusza osobowego dla kandydatów oraz szczegółowe informacje na temat rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej Komendy Głównej Policji (www.policja.pl) oraz Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu (www.dolnoslaska.policja.gov.pl).

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji powinny osobiście złożyć wymagane dokumenty w punkcie obsługi interesantów w holu głównym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wejście od ul. Podwale 31/33, w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu przy ul. Połbina 1 we Wrocławiu lub w siedzibach komend miejskich i powiatowych policji województwa dolnośląskiego. Poszczególne etapy będą prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego, w związku z powyższym osoby zainteresowane złożeniem dokumentów proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Ponadto informujemy, że Wydział Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu prowadzi zajęcia sportowe przygotowujące do testu sprawności fizycznej, podczas których istnieje możliwość poprawy swojej techniki a także kondycji przez kandydatów do służby w Policji. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki I tura w godz. 10:30-12:00, II tura 12:30-14:00 oraz w środy I tura od godz. 10:00-12:00, II tura 12:30-14:00, czwartek I tura 08:00-09:30, II tura 10:00-12:00 a także piątki w godz. I tura 08:00-10:00, II tura 10:30-12:00 w hali sportowej MCS przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu.

Zajęcia będą prowadzone zgodnie z wytycznymi Ministrów ds. sportu i zdrowia dot. korzystania z obiektów sportowych, związanych z wystąpieniem stanu epidemii. Warunkiem wzięcia udziału jest posiadanie stroju i obuwia sportowego oraz środków ochrony osobistej, tj. maseczka,  rękawiczki jednorazowe.

KMP we Wrocławiu wspólnie z Wrocławską Szkołą Filmową Mastershot zrealizowała produkcją filmową promującą służbę w Policji, pt. „Operacja Meksyk”. Film jest gotowy do pobrania na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu bądź na kanale YouToube Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Informacje na temat naboru można uzyskać pod nr tel. KWP we Wrocławiu: 47 87 140 44, 47 87 134 47, 47 87 148 56, 47 87 135 08, 47 87 147 28 lub w KP Wrocław Rakowiec od funkcjonariuszy Ogniwa ds. Nieletnich i Patologii pod nr tel. 47/87 145 99.