DZIEŃ EKONOMISTY w ZSE-A 2017 - IV EDYCJA

Trwa organizacja czwartego DNIA EKONOMISTY w ZSE-A.

Stopniowo będziemy prezentować szczegóły programu, gości i sponsorów nagród

Bardzo dziękujemy Wyższej Szkole Bankowej za kluczowy wkład w tegoroczną imprezę - szczególnie za zaangażowanie Pani
dr Danucie Studenckiej-Derkacz - Managera ds. partnerów strategicznych i relacji w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

Gościem honorowym będzie prof. dr hab. Marian Noga, który w typowy dla siebie sposób, tzn. interesujący, z pasją i humorem odpowie na pytanie „Co to naprawdę jest Produkt Krajowy Brutto (PKB) ? – mity i rzeczywistość”

Głównym tematem tegorocznego wydarzenia będą GRY EKONOMICZNE, które poprowadzą pracownicy współpracujących z naszą szkołą uczelni:

• Pani Magdalena Walczak - Gańko - WSB we Wrocławiu
  • Pan Tomasz Wojtasiewicz - WSB we Wrocławiu
  • Pani dr Magdalena Homa i studenci NKE - Wydz. PAiE UWr.
  • Pani Anna Bróż - Uniwersytet SWPS

oraz nauczyciele naszej szkoły:

• Pani Wioletta Waldowska - nauczycielka języka angielskiego
  • Pani Beata Chmura - nauczycielka histori
  • Pani Katarzyna Zych - nauczycielka w-f
  • Pani Magdalena Samotiuk - bibiotekarka
  • Pani Jolanta Pawlak - bibiotekarka

Wyjątkowym punktem programu będzie pokaz mody biznesowej oceniany przez wybitnych specjalistów z tej dziedziny:  dr Danutę Stydencką-Derkacz z WSBRuslana Kravchyka, Joannę Borkowską oraz Radosława Kędrę.

Zapraszamy także do symultany szachowej, którą rozegra Marek Pociejowski wiceprezes Stowarzyszenia Szachowego Biały Król Wisznia Mała a sędziować będzie Bogdan Stawarz - administrator sieci w ZSE-A.

Biblioteka szkolna proponuje projekcję filmu z książką w tle.

Szczegóły IV edycji DNIA EKONOMISTY W ZSE-A szukajacie TUTAJ >>>>

Autor: Teresa Podgórska